Upiši TUŠ DU, najbolja ekipa te čeka!

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik ima dugogodišnju tradiciju obrazovanja u turizmu i ugostiteljstvu. Upravo su iz naše škole potekli brojni vrhunski stručnjaci koji su svojim znanjem, voljom i ljubavlju proslavili hrvatsko ugostiteljstvo i turizam.

Svake godine organiziramo izlete kao oblik terenske nastave iz strukovnih predmeta poput turističkog zemljopisa Hrvatske, povijesti umjetnosti i kulturno-povijesne baštine. Uz izlete također organiziramo team building aktivnosti za naše učenike i nastavnike, poput paintballa i drugih sportskih aktivnosti.

Učenici TUŠ DU imaju priliku sudjelovati u brojnim slobodnim aktivnostima poput dramske grupe, školskog športskog kluba ili ekološke grupe. Škola također organizira mnoštvo radionica koje potiču učenike na aktivno građanstvo, humanitarno djelovanje, toleranciju i solidarnost.

putovanja

Usavršavanje nastavnika

Stručno osoblje TUŠ DU

Kontinuirano ulažemo u stvaranje vrhunskih uvjeta učenja te usavršavanje naših nastavnika, s ciljem ostvarivanja statusa nacionalnog centra izvrsnosti. Jako smo ponosni na izvrsnu ekipu TUŠ DU nastavnika koji nas svojim radom i stručnošću ne prestaju oduševljavati.

Sudjelujemo na raznim natjecanjima!

Naša TUŠ DU ekipa već godinama niže uspjehe na raznim natjecanjima diljem Hrvatske i svijeta.

Sudjelujemo na brojnim učeničkim smotrama i susretima. Naši učenici također sudjeluju na mnogim natjecanjima na regionalnoj, državnoj i europskoj razini, iz različitih područja. Visokim rezultatima i postignućima naših učenika svjedoče i mnogobrojne pohvalnice, medalje i pehari koji se nalaze u prostorijama škole.

natjecanja

Sudjelujemo na raznim natjecanjima!

Regionalna, državna i europska natjecanja

Visoki rezultati

0 +

Workshop We Offer

Campaigns

Vote Papers

Coverage Area

testimonial

#Testimonials

Our lovely client say

James Sebastian Web Developer

Could describe these conceptions, could impress upon paper all that is living so full and warm within me, that it might be the mirror of my soul.

Max Mathew Ceo @Google

Successful campaigns usually require a campaign again manager coordinate campaign’s operations. Apart from a candidate the campaign manger is often a the campaign for aparts.

Max Mathew Ceo @Google

Kviz

#TUŠDUkviz

Otkrij koji TUŠ DU smjer je najbolji za tebe!

Pratite nas na društvenim mrežama!